Hel to jedno z najpiękniejszych miejscowości na polskim wybrzeżu. Przez lata niedostępne ze względu na obecność wojska w dniu dzisiejszym może zostać zdobyte ...
Hel Zobacz więcej

Wakacje Hel

Witamy na serwisie e-wakacje.pl. Strona ta powstała z myślą o turystach, planujących wakacje w miejscowości Hel. Serwis e-wakacje.pl stanowi cenne źródło informacji o obiektach noclegowych na Helu. Serwis e-wakacje zawiera informacje nie tylko o obiektach na Helu, ale także w całej Polsce. Dzięki wyszukiwarce umieszczonej na stronie mogą Państwo znaleźć wymarzone miejsce na wakacje w górach, nad morzem, nad jeziorem, oraz innych miastach naszego kraju. Do właścicieli obiektów hotelarskich kierujemy ofertę reklamy w serwisie e-wakacje.pl. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami oferty. Wakacje Hel - zapraszamy!
Hel to jedno z piękniejszych miejsc na polskim wybrzeżu. Przez długi okres czasu zamknięte z powodu obecności wojska obecnie może zostać zdobyte przez każdego. Mieści się tutaj prezydencki ośrodek wypoczynkowy rzecz jasna niedostępny dla przeciętnych śmiertelników. Oprócz niezaprzeczalnie cudownej plaży i otwartego morza znajdują się tu liczne atrakcje – przystań jachtowa i żeglugi pasażerskiej Muzeum Rybołówstwa Morskiego fokarium Uniwersytetu Gdańskiego latarnia morska przystań rybacka ryglowe domki rybackie i wiele innych. Kończy tutaj bieg linia kolejowa prowadząca która wiedzie do Władysławowa przez cały Półwysep Helski. Ten rozsławiony przez Prezydenta Kwaśniewskiego dzięki prezydentowi Kwaśniewskiemu kurort przyjmuje coraz więcej turystów. Baza noclegowa intensyfikuje się i staje się coraz bardziej komfortowa. Bez problemu można tutaj zjeść coś dobrego czy świetnie się bawić po całym dniu spędzonym na plaży.